O firmie
Od pasji po zdobycie wiedzy i praktyki.

Tak w skrócie można opisać w jaki sposób powstał Auto-Błysk - jednoosobowa firma świadcząca usługi związane z kosmetyką samochodową oraz wulkanizacją kół osobowych i dostawczych.

Pomysł założenia własnej działalności zrodził się na początku 2019 roku, choć pasja do motoryzacji zaczęła się dużo wcześniej... Od małego byłem typem majsterkowicza lubiącym samemu naprawiać i modernizować swoje pierwsze motocykle a potem samochody.

Przygoda z kosmetyką samochodową zaczęła się kilka lat temu od niemiłego incydentu, mianowicie przerysowania niemal dookoła mojego auta na parkingu przez nieznanego sprawcę. Wtedy właśnie kupiłem pierwszą maszynę polerską i postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce.

Niedługo potem ruszyły pierwsze projekty dla znajomych, stopniowe pogłębianie wiedzy o autodetailingu i tak się zaczęło... Na ten moment prowadzę własną działalność zajmującą się kompleksową kosmetyką samochodową, a ostatnio także wulkanizacją.

Szereg proponowanych usług sprawi, że Państwa pojazd odzyska dawny blask oraz zostanie zabezpieczony tak, aby cieszył Państwa swoim wyglądem każdego dnia.

Zachęcam do zapoznania się z ofertą: Lista usług ⟶